Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
1,przeprosił p doktor 2przedłuzył kadencje,3robi wode 4 zrobił dokończył przystanek.4 lata urzedowania  i cztery sprawy załatwił.Napracował sie chłopisko ze chej.
Tak masz rację. Zapomniałeś jeszcze o drodze od remizy w Rożkach do szosy. Jaką mamy wygodę przy budowie ronda!!!   Z Krzemienia do Konstantowa nie zaciekawa, ale mamy nadzieję, że w kolejnej kadencji naprawiona zostanie. Twój post przynajmniej oddaje część prawdy. Obecny wójt zrobił dla Krzemienia chyba więcej od poprzednika w ostatniej kadencji. Tamtemu zawdzięczamy stadion i co jeszcze? Przypomnij.
Droga krzemie n drugi remiza do głównej szosy-wygoda przy budowie ronda tak ale zapomniałes o drugiej stronie krzemienia pierwszego jakie mieli kłopoty z objazdem poczytaj sobie to przestaniesz szczekać.Ale zrobili króliczanke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa uznaje,że w tych drzewach przebywając nie nauczyłeś zwykłych ludzkich spraw,nie znasz życia moze troche teorii ale to trzymaj dla siebie.Ludzie nie sa już poddanymi danej grupie osób i ty nie możesz tego przebolec.Ale jak zejdziesz na ziemię to ci się oczy otworza i zmienisz pogląd na ten świat.A co do chodzenia to ja nie widziałem wodza tylko ktos łaził w jego imieniu a kto to był?.
   Zapewniam Cię, że sam Wójt chodził, nawet "wspiął się na moje drzewo" . A co do ludzi to masz w 100% rację. Ludzie nie są poddani, ale każdego  można zmanipulować i do tego niektórzy chcą wykorzystać niniejsze forum. Nie dajmy się otumanić.  . Niestety:  "Polak mądry po szkodzie": lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą, i po szkodzie głupi”. To do tych, którzy dają się manipulować., powtarzanymi w kółko postami: Komodzianka,  rycerzanka. Trzeba patrzeć obiektywnie i dostrzegać co dobre, a co nie do końca, co i kto szkodzi społeczności gminy. Rzućcie coś nowego. Np. Wójt trzyma z mieszkańcami Krzemienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga krzemie n drugi remiza do głównej szosy-wygoda przy budowie ronda tak ale zapomniałes o drugiej stronie krzemienia pierwszego jakie mieli kłopoty z objazdem poczytaj sobie to przestaniesz szczekać.Ale zrobili króliczanke. Czy z króliczanki korzystać może tylko jeden gospodarz. Czy to jest tylko droga do jego posesji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wójt trzyma z mieszkańcami krzemienia,,tak trzyma,że chciał rozwiązac straż i kazał jezdzić do pożaru za własne pieniądze,nie dali mu samochodu ?.Ludzie dali się zmanipulować i wybrali wodza a teraz im sie oczy otwierają.Nie obrażaj Polaków bo polacy to mądry naród.zzz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wójt trzyma z mieszkańcami krzemienia,,tak trzyma,że chciał rozwiązac straż i kazał jezdzić do pożaru za własne pieniądze,nie dali mu samochodu ?.Ludzie dali się zmanipulować i wybrali wodza a teraz im sie oczy otwierają.Nie obrażaj Polaków bo polacy to mądry naród.zzz
  Ale macie haka! Super, ale pod warunkiem, że nam forumowiczom dostarczycie więcej szczegółów. Jak to mówią: prawda tkwi w szczegółach. Pwnie musiał mieć jakieś powody, żeby rozwiązać straż, bo to ważna sprawa, ale oczywiście o tym się nie pisze. Nie dali mu samochodu? W jakim celu był mu potrzebny?  Chciał się powozić stażackim samochodem, może jeszcze z właczona syreną ;)? Dlaczego inne straże nie narzekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Divine judgments are unsearchable" - Boskie osądy (wyroki) są niezbadane -mądre słowa i prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Dlaczego inne straże nie narzekaja?,, ale jaja ale jaja dzwolska straż pochwaliła go za to,że dał na uroczystość dużo grosza/nic/ no i za to stał z boku jak ten na weselu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Dlaczego inne straże nie narzekaja?,, ale jaja ale jaja dzwolska straż pochwaliła go za to,że dał na uroczystość dużo grosza/nic/ no i za to stał z boku jak ten na weselu.
 To mało samochód bojowy jeszcze trzeba się napić pora skończyć z tym pijactwem czytałem wcześniejsz wpisy ktoś nadmienił że jakiś Krzysztof się bardzo napinał na Prezesa OSP to co by było jak by wódz dał grosza na inne cele jak samochód bojowy chcesz się napić to za swoje i nie w miejscu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spożywcze sprawy na tylu gości zaproszonych to nic nie kosztowały kto sfinansował tą imprezę.Wódz dał na samochod -idjota jesteś wojtku tłumaczę ci,że to gminne pieniądze poszły na samochód a jak chcesz już tak mówić to kazik przycznił się do tego tematu.Co do krzyśka to zawsze znajdzie się owca która zakłóci temat.Takie zachowania trzeba potępiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kanie gallejskiej też pito wino ksiądz też pije wino to nie grzech.Kto głupi to tak robi/KD/.I ja tam byłem i napoje różne piłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kanie gallejskiej też pito wino ksiądz też pije wino to nie grzech.Kto głupi to tak robi/KD/.I ja tam byłem i napoje różne piłem.[/quote]  
[quote],,wójt trzyma z mieszkańcami krzemienia,,tak trzyma,że chciał rozwiązac straż i kazał jezdzić do pożaru za własne pieniądze,nie dali mu samochodu ?.Ludzie dali się zmanipulować i wybrali wodza a teraz im sie oczy otwierają.Nie obrażaj Polaków bo polacy to mądry naród.zzz
 Ale macie haka! Super, ale pod warunkiem, że nam forumowiczom dostarczycie więcej szczegółów. Jak to mówią: prawda tkwi w szczegółach. Pwnie musiał mieć jakieś powody, żeby rozwiązać straż, bo to ważna sprawa, ale oczywiście o tym się nie pisze. Nie dali mu samochodu? W jakim celu był mu potrzebny?  Chciał się powozić stażackim samochodem, może jeszcze z właczona syreną ;)? Dlaczego inne straże nie narzekają?
Wniosek z powyższych postów: Wójt nie znjdzie wsparcia u Starażaków, ponieważ nie jest trunkowy???? Przy wyborach na Wójta należy zwrócic uwagę, jeśli nie jest trubkowy, to nie ma szans. Jeśli ktoś doświadczy niszczęścia na wypadek pożaru, to będzie ewidentna wina wójta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mu każe pić porypało cie.,,jeśli nie jest trubkowy,,naucz sie pisać.A tak sumując to chyba ta temperatura zrobiła ci z mózgu trochę płynu.Małpiszonie a co  z tym przyjęciem w dzwoli nazapraszał swoich gości a dał grosza na obiad .Smakowało mu ?.Tobie by też smakowało bo mnie to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spożywcze sprawy na tylu gości zaproszonych to nic nie kosztowały kto sfinansował tą imprezę.Wódz dał na samochod -idjota jesteś wojtku tłumaczę ci,że to gminne pieniądze poszły na samochód a jak chcesz już tak mówić to kazik przycznił się do tego tematu.Co do krzyśka to zawsze znajdzie się owca która zakłóci temat.Takie zachowania trzeba potępiać.
 Kazik to powiedział że samochód dla straży w Dzwoli to wielka porażka tak to działa strażak i radny z Dzwoli, ocene o trzyma przy urnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spożywcze sprawy na tylu gości zaproszonych to nic nie kosztowały kto sfinansował tą imprezę.Wódz dał na samochod -idjota jesteś wojtku tłumaczę ci,że to gminne pieniądze poszły na samochód a jak chcesz już tak mówić to kazik przycznił się do tego tematu.Co do krzyśka to zawsze znajdzie się owca która zakłóci temat.Takie zachowania trzeba potępiać.
Kazik to powiedział że samochód dla straży w Dzwoli to wielka porażka tak to działa strażak i radny z Dzwoli, ocene o trzyma przy urnie.
 Nie pisz głupot. Jak by nie był za samochodem to by go nie było. Masz rycerza kę.  NIE dlatego że Kazik jest przeciwny wójtówej głupocie. A za samochodem był i kasa się znalazła.A za pisanie nieprawdy można się tłumaczyć w sądzie, niektórzy się przekonali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a spożywcze sprawy na tylu gości zaproszonych to nic nie kosztowały kto sfinansował tą imprezę.wódz dał na samochod -idjota jesteś wojtku tłumaczę ci,że to gminne pieniądze poszły na samochód a jak chcesz już tak mówić to kazik przycznił się do tego tematu.co do krzyśka to zawsze znajdzie się owca która zakłóci temat.takie zachowania trzeba potępiać.
kazik to powiedział że samochód dla straży w dzwoli to wielka porażka tak to działa strażak i radny z dzwoli, ocene o trzyma przy urnie.
nie pisz głupot. jak by nie był za samochodem to by go nie było. masz rycerza kę.  nie dlatego że kazik jest przeciwny wójtówej głupocie. a za samochodem był i kasa się znalazła.a za pisanie nieprawdy można się tłumaczyć w sądzie, niektórzy się przekonali.
  podkreślił że rok 2017 był udany dla naszej osp, pozyskaliśmy bowiem nowy samochód ratowniczo-gaśniczy oraz został wybudowany nowy garaż dla tego samochodu. prezes podziękował za to obecnym na zebraniu komendantowi psp i wójtowi gminy, którzy przyczynili się do tego że te zadania mogły być zrealizowane. brawo panie wÓjcie ;) ******dzwola.osp.org.pl/test/zebranie2018r.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo on ma mu za co dziękowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co ma mu dziękować ? napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty bij brawo wodzowi aż liście spadną.Chcę ci powiedzieć,że  liście sa młode to będziesz miał tochę zajecia będąc na zwolnieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa ty bij brawo wodzowi aż liście spadną.Chcę ci powiedzieć,że  liście sa młode to będziesz miał tochę zajecia będąc na zwolnieniu.[/quote]   [quote]Małpa ty bij brawo wodzowi aż liście spadną.Chcę ci powiedzieć,że  liście sa młode to będziesz miał tochę zajecia będąc na zwolnieniu.
 Na jakim zwolnieniu? Póki co nie jestem za kratkami ;) Ale człowieku majaczysz? proszę Cie ;) Nie pisz durnot, bo się ośmieszasz. Wójt ma u mnie kilka plusów, więc czy w necie , czy w realu brawa będe mu bił . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metamorfoza czyżby czy co innego ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...